Nagroda Rady Miasta Białystok “Kulturalne Gryfy” dla PIRS!

Mamy przyjemność poinformować, że w dniu wczorajszym nasza fundacja odebrała nagrodę Kulturalnego Gryfa za rok 2015 w kategorii “Organizacja pozarządowa”.
IMG_20160530_104457
Dziękujemy za docenienie naszej działalności na rzecz tradycji, świadomości kulturowej, cywilizacyjnej oraz patriotycznej w Białymstoku. Owa nagroda, jest dla nas silnym impulsem, do kontynuowania przez nas wcześniej obranej drogi. Nie byłoby tego sukcesu bez grupy wspaniałych ludzi, którzy współtworzą nasze Towarzystwo w ramach Podlaskiego Instytutu Rzeczpospolitej Suwerennej, DKFu “W dobrym TONie”, Projektu Zaścianek oraz Patriotycznego Podlasia. Wyróżnienie cieszy nas tym bardziej, że w naszej kategorii wygraliśmy z organizacjami, które hojnie czerpią z pieniędzy publicznych. Warto w tym miejscu przypomnieć, że wszystkie nasze działania podejmowane w roku 2015, były finansowane z prywatnych pieniędzy. W związku z tym aż strach pomyśleć ile moglibyśmy zdziałać przy wsparciu środków publicznych.
Nagroda Rady Miasta Białystok – „Kulturalne Gryfy” – przyznawana jest mecenasom kultury, instytucjom, organizacjom pozarządowym, twórcom oraz animatorom życia kulturalnego, za szczególne osiągnięcia dotyczące szeroko pojętej działalności kulturalnej na terenie Miasta Białystok.

Relacje:
Kurier Poranny  – Rada Miasta Białystok przyznała Kulturalne Gryfy za 2015 rok

TVP Białystok – relacja z wręczenia statuetek w wieczornym wydaniu Obiektywu

Facebook